عنوان: دیدار آقای دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی - 20/7/1396
شرح:

دیدار آقای دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی - 20/7/1396آقای دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی با مرجع عالیقدر حضرت آیة‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» دیدار کرد.

حضرت آیة‌الله العظمی مظاهری در این دیدار، با اشاره به ادغام وزات‌خانه‌های مسکن و شهرسازی و راه و ترابری ، مسئولیّت و وظایف وزارت راه و شهرسازی را بسیار گسترده و با اهمیّت خوانده و خاطرنشان کردند: امروز موضوع مسکن و شهرسازی و همچنین موضوع گسترش و ایمنی راه‌های کشور و تطبیق خصوصیّات فنّی این موضوعات با تمدّن روز دنیا، بیش از گذشته اهمیّت پیدا کرده و توجّه به این موضوعات برای امنیّت جانی و روانی مردم نیز ضروری است.

حضرت آیة‌الله العظمی مظاهری با بیان اینکه مشکل بسیار مهمّ مسکن در کشور یکی از معضلات بزرگ و تأثیرگذار بر همۀ ابعاد زندگی مردم است و نیاز به رفع موانع فراوان و قدرت مالی گسترده دارد، تصریح کردند: اقشار مستضعف جامعه همچنان از فقدان مسکن مناسب رنج می‌برند و شایسته است مسئولین وزارت راه و شهرسازی، با وجود همۀ مشکلات مالی و اقتصادی دولت تا حدّ امکان، در این زمینه برنامه‌ریزی و اقدام مطلوب داشته باشند.

ایشان در این‌باره افزودند: یکی از مشکلات بخش مسکن، افزایش بی‌رویّۀ نرخ زمین و مسکن است که در دو دهۀ اخیر به شکل افسار گسیخته‌ای درآمده است.

حضرت آیة‌الله العظمی مظاهری با اشاره به وجود مشکلات گوناگون در مسائل داخلی کشور و زندگی مردم خصوصاً اقشار آسیب‌پذیر، بر ضرورت اتّحاد کلمه و همدلی مسئولان برای رفع این معضلات تأکید کرده و افزودند: حفظ وحدت میان مسئولان و پرهیز از تنش‌ها و تشنّج‌‌های میان مسئولان عامل بسیار مؤثّری در رفع مشکلات و حلّ معضلات خواهد بود و اگر مسئولین قوای مختلف وحدت و یکپارچگی خود را حفظ کنند و در برابر مخالفان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی یک صدا باشند، با فضل خداوند و همّت مسئولان بسیاری از مشکلات مردم و کشور حلّ و فصل خواهد شد.

پیش از سخنان حضرت آیة‌الله العظمی مظاهری، آقای دکتر آخوندی ضمن بیان کلّیات برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی، برنامه‌های اخیر آن وزارت‌خانه برای استان اصفهان را تشریح کرد./پایان خبر

گزارش تصویری

=================================

===================

 دیدار آقای دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی - 20/7/1396

دیدار آقای دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی - 20/7/1396

دیدار آقای دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی - 20/7/1396